Zadzwoń +48 667 970 359 biuro@cpe-term.pl
 

ZACZNIJ PRODUKOWAĆ PRĄD NA WŁASNE POTRZEBY

 

Płać niższe rachunki

0 ZŁ

za wycenę

25 LAT

gwarancji

Sprzedawaj nadwyżki energii

FOTOWOLTAIKA  –  Partner SunSol  – www.sunsol.pl 

FOTOWOLTAIKA – zalicza się do tak zwanych odnawialnych źródeł energii  co oznacza, że nie ma negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne. Nie powoduje żadnych szkód w przyrodzie , a więc jest  to technologia bezemisyjna – proekologiczna. Cała instalacja nie emituje żadnych szkodliwych substancji ponieważ ogniwa w panelach fotowoltaicznych zbudowane są z płytek krzemowych, które tylko pochłaniają promienie słońca by przekształcić je w energię elektryczną.

Instalacja fotowoltaiczna pozwala na pozyskaniu darmowego prądu ze słońca.

Wykorzystanie fotowoltaiki w budynkach daje możliwość przyłączenia się do aktualnej instalacji elektrycznej budynku oraz po zgłoszeniu do zakładu energetycznego, który dokonuje wymiany licznika energii na dwukierunkowy, otrzymujemy darmowy prąd na własne potrzeby. Całość przyłączenia wraz z wymianą licznika odbywa się bez kosztowo dla zgłaszającego.

Dzięki Instalacji fotowoltaicznej w naszym domu mamy możliwość obniżenia swojego rachunku za energię elektryczną praktycznie do zera.

Nadmiar wyprodukowanej energii, możemy sprzedać lub oddać na „przechowanie”  do zakładu energetycznego, który w okresach w jakich nie będziemy wstanie wyprodukować energii na własne potrzeby przekaże ją nam z powrotem w 80%

Fotowoltaika w domu – główne zalety:

  • oszczędność – zwrot z montażu instalacji po kilku latach.
  • ekologiczny sposób pozyskania energii. Dbamy o nasze środowisko i zmniejszamy emisję dwutlenku węgla.
  • nadmiar wyprodukowanego prądu możemy odsprzedać do sieci.
  • ciągły dostęp do prądu nawet w mało słoneczne, zimowe dni. Najpierw wykorzystujemy prąd z paneli fotowoltaicznych, – gdy zabraknie pobierany go z publicznej sieci.
  • konstrukcja instalacji pozwala nam rozbudować sieć o kolejne ogniwa, gdy na przykład  w przyszłości wytwarzanej energii będzie za mało.
  • możliwość uzyskania wsparcia finansowego w formie dotacji i niskooprocentowanej pożyczki na zakup i montaż fotowoltaiki w domu.
  • promieniowanie słoneczne to niewyczerpalne źródło energii. Promienie słońca docierają do nas, nawet w chłodne, pochmurne dni i również wtedy możemy czerpać z niego korzyści.
  • dzięki instalacji fotowoltaicznej jesteśmy samowystarczalni pod względem energii.

Przykładowe realizacje :  www.sunsol.pl/realizacje/instalacje-fotowoltaiczne-dla-domow-jednorodzinnych/

Darmowa wycena instalacji

Proponujemy ofertę kompletną i kompleksową – zaczynając od przygotowania wstępnej koncepcji poprzez projekt, kosztorys, kompletację dostawy, realizację, uruchomienie, regulację, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Finansowanie i dotacje

W ramach umowy całościowo zajmujemy się również wyszukiwaniem stosownych funduszy wsparcia, dotacji,  obsługą wniosków  dla instalacji fotowoltaicznych, zarówno dla podmiotów gospodarczych –  inwestorów, firm, spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych czy właścicieli domów. Możliwe dofinansowanie 40 %, a w niektórych programach regionalnych nawet do 95%.